Opinie klientów

W 2009 roku miałem kolizję samochodową. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Myślałem, że wszelkie naprawy samochodu będę musiał pokryć z własnej kieszeni. Biuro Prawne GLOBAL nie tylko wywalczyło dla mnie odszkodowanie za uszkodzony samochód, ale także zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Poleciłem ich już dwóm moim znajomym. Trzeba przyznać - są profesjonalistami.
Andrzej M., lat 36, inżynier, Wrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAODSZKODOWANIE ZA WYPADEK W PRACY

Na skutek nieprzestrzegania przepisów BHP przez pracodawcę dochodzi do licznych wypadków przy pracy. Niewątpliwie to na pracodawcy ciąży obowiązek zapewnienia takich warunków pracy, aby pracownik mógł bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki. Zaniedbania w tym zakresie skutkują odpowiedzialnością odszkodowawczą. Warto przy tym pamiętać, iż odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy jest niezależne od rekompensaty wypłaconej przez ZUS.

 

 

Jeżeli chcesz otrzymać wysokie odszkodowanie, powierz sprawę profesjonalistom. Zapewniamy naszym Klientom pomoc najlepszych lekarzy, psychologów, rehabilitantów. W celu zgłoszenia szkody kliknij TUTAJ lub ZADZWOŃ pod numer tel. 791 005 903.