Opinie klientów

Sąsiad z trzeciego piętra podczas naszej nieobecności zalał nasze mieszkanie kupione na kredyt. Niestety, nie mieliśmy żadnych oszczędności, aby je móc wyremontować, co gorsza ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wydana został taka decyzja. BP GLOBAL pomogło nam zebrać odpowiednie dokumenty. Ubezpieczyciel musiał zmienić zdanie. Teraz już wiemy, że pracują tam doświadczeni prawnicy, bez nich na pewno by się nie udało.
Anna i Rafał Sz., małżeństwo od 2 lat, Kąty Wrocławskie

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAODSZKODOWANIE ZA WYPADEK KOMUNIKACYJNY

Nasze drogi nie są bezpieczne, stąd też bardzo często dochodzi do wypadków komunikacyjnych.

Biuro Prawne GLOBAL, reprezentując osobę poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym, dąży do uzyskania jak najwyższego odszkodowania od ubezpieczyciela w celu całkowitego zrekompensowania poniesionych przez poszkodowanego strat materialnych. Nie mniej konsekwencją zdarzeń drogowych są nie tylko szkody majątkowe, ale także szkody osobowe, tj. złamania, stłuczenia oraz inne obrażenia, występujące zarówno u kierującego pojazdem, jak i pasażerów. Stąd też w trakcie leczenia pomagamy poszkodowanym zgromadzić potrzebną dokumentację medyczną niezbędną do wypłacenia jak najwyższego odszkodowania.

 

Jeżeli chcesz otrzymać wysokie odszkodowanie, powierz sprawę profesjonalistom. Zapewniamy naszym Klientom pomoc najlepszych lekarzy, psychologów, rehabilitantów. W celu zgłoszenia szkody kliknij TUTAJ lub ZADZWOŃ pod numer tel. 791 005 903.