Opinie klientów

W 2009 roku miałem kolizję samochodową. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Myślałem, że wszelkie naprawy samochodu będę musiał pokryć z własnej kieszeni. Biuro Prawne GLOBAL nie tylko wywalczyło dla mnie odszkodowanie za uszkodzony samochód, ale także zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Poleciłem ich już dwóm moim znajomym. Trzeba przyznać - są profesjonalistami.
Andrzej M., lat 36, inżynier, Wrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAODSZKODOWANIE ZA WYPADEK KOMUNIKACYJNY

Nasze drogi nie są bezpieczne, stąd też bardzo często dochodzi do wypadków komunikacyjnych.

Biuro Prawne GLOBAL, reprezentując osobę poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym, dąży do uzyskania jak najwyższego odszkodowania od ubezpieczyciela w celu całkowitego zrekompensowania poniesionych przez poszkodowanego strat materialnych. Nie mniej konsekwencją zdarzeń drogowych są nie tylko szkody majątkowe, ale także szkody osobowe, tj. złamania, stłuczenia oraz inne obrażenia, występujące zarówno u kierującego pojazdem, jak i pasażerów. Stąd też w trakcie leczenia pomagamy poszkodowanym zgromadzić potrzebną dokumentację medyczną niezbędną do wypłacenia jak najwyższego odszkodowania.

 

Jeżeli chcesz otrzymać wysokie odszkodowanie, powierz sprawę profesjonalistom. Zapewniamy naszym Klientom pomoc najlepszych lekarzy, psychologów, rehabilitantów. W celu zgłoszenia szkody kliknij TUTAJ lub ZADZWOŃ pod numer tel. 791 005 903.