Opinie klientów

W 2009 roku miałem kolizję samochodową. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Myślałem, że wszelkie naprawy samochodu będę musiał pokryć z własnej kieszeni. Biuro Prawne GLOBAL nie tylko wywalczyło dla mnie odszkodowanie za uszkodzony samochód, ale także zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Poleciłem ich już dwóm moim znajomym. Trzeba przyznać - są profesjonalistami.
Andrzej M., lat 36, inżynier, Wrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAODSZKODOWANIE ZA CHOROBĘ ZAWODOWĄ

Na skutek szkodliwych warunków w miejscu zatrudnienia po wielu latach mogą pojawić się objawy choroby zawodowej. Niewątpliwie to na pracodawcy ciąży obowiązek zapewnienia takich warunków pracy, aby pracownik mógł bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki. Zaniedbania w tym zakresie skutkują odpowiedzialnością odszkodowawczą. Warto przy tym pamiętać, iż odszkodowanie z tytułu choroby zawodowej jest niezależne od rekompensaty wypłaconej przez ZUS.

 

Jeżeli chcesz otrzymać wysokie odszkodowanie powierz sprawę profesjonalistom, zapewniamy naszym Klientom pomoc najlepszych lekarzy, psychologów, rehabilitantów. W celu zgłoszenia szkody kliknij TUTAJ lub ZADZWOŃ pod numer tel. 791 005 903.