Opinie klientów

Sąsiad z trzeciego piętra podczas naszej nieobecności zalał nasze mieszkanie kupione na kredyt. Niestety, nie mieliśmy żadnych oszczędności, aby je móc wyremontować, co gorsza ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wydana został taka decyzja. BP GLOBAL pomogło nam zebrać odpowiednie dokumenty. Ubezpieczyciel musiał zmienić zdanie. Teraz już wiemy, że pracują tam doświadczeni prawnicy, bez nich na pewno by się nie udało.
Anna i Rafał Sz., małżeństwo od 2 lat, Kąty Wrocławskie

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAODSZKODOWANIE ZA CHOROBĘ ZAWODOWĄ

Na skutek szkodliwych warunków w miejscu zatrudnienia po wielu latach mogą pojawić się objawy choroby zawodowej. Niewątpliwie to na pracodawcy ciąży obowiązek zapewnienia takich warunków pracy, aby pracownik mógł bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki. Zaniedbania w tym zakresie skutkują odpowiedzialnością odszkodowawczą. Warto przy tym pamiętać, iż odszkodowanie z tytułu choroby zawodowej jest niezależne od rekompensaty wypłaconej przez ZUS.

 

Jeżeli chcesz otrzymać wysokie odszkodowanie powierz sprawę profesjonalistom, zapewniamy naszym Klientom pomoc najlepszych lekarzy, psychologów, rehabilitantów. W celu zgłoszenia szkody kliknij TUTAJ lub ZADZWOŃ pod numer tel. 791 005 903.