Opinie klientów

Sąsiad z trzeciego piętra podczas naszej nieobecności zalał nasze mieszkanie kupione na kredyt. Niestety, nie mieliśmy żadnych oszczędności, aby je móc wyremontować, co gorsza ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wydana został taka decyzja. BP GLOBAL pomogło nam zebrać odpowiednie dokumenty. Ubezpieczyciel musiał zmienić zdanie. Teraz już wiemy, że pracują tam doświadczeni prawnicy, bez nich na pewno by się nie udało.
Anna i Rafał Sz., małżeństwo od 2 lat, Kąty Wrocławskie

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAODSZKODOWANIE ZA BŁĄD MEDYCZNY

Korzystając z opieki medycznej świadczonej w przychodniach, szpitalach czy sanatoriach,  oczekujemy, że specjaliści zapewnią nam jak najszybszy powrót do zdrowia. Czasami niestety na skutek błędu medycznego dochodzi do znacznego pogorszenia stanu zdrowia a nawet śmierci pacjenta. W takich sytuacjach poszkodowany bądź rodzina w razie jego zgonu, może ubiegać się o odszkodowanie za błąd medyczny.

 

Jeżeli chcesz otrzymać wysokie odszkodowanie powierz sprawę profesjonalistom, zapewniamy naszym Klientom pomoc najlepszych lekarzy, psychologów, rehabilitantów. W celu zgłoszenia szkody kliknij TUTAJ lub ZADZWOŃ pod numer tel. 791 005 903.