Opinie klientów

W 2009 roku miałem kolizję samochodową. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Myślałem, że wszelkie naprawy samochodu będę musiał pokryć z własnej kieszeni. Biuro Prawne GLOBAL nie tylko wywalczyło dla mnie odszkodowanie za uszkodzony samochód, ale także zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Poleciłem ich już dwóm moim znajomym. Trzeba przyznać - są profesjonalistami.
Andrzej M., lat 36, inżynier, Wrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAODSZKODOWANIE ZA BŁĄD MEDYCZNY

Korzystając z opieki medycznej świadczonej w przychodniach, szpitalach czy sanatoriach,  oczekujemy, że specjaliści zapewnią nam jak najszybszy powrót do zdrowia. Czasami niestety na skutek błędu medycznego dochodzi do znacznego pogorszenia stanu zdrowia a nawet śmierci pacjenta. W takich sytuacjach poszkodowany bądź rodzina w razie jego zgonu, może ubiegać się o odszkodowanie za błąd medyczny.

 

Jeżeli chcesz otrzymać wysokie odszkodowanie powierz sprawę profesjonalistom, zapewniamy naszym Klientom pomoc najlepszych lekarzy, psychologów, rehabilitantów. W celu zgłoszenia szkody kliknij TUTAJ lub ZADZWOŃ pod numer tel. 791 005 903.