Opinie klientów

Sąsiad z trzeciego piętra podczas naszej nieobecności zalał nasze mieszkanie kupione na kredyt. Niestety, nie mieliśmy żadnych oszczędności, aby je móc wyremontować, co gorsza ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wydana został taka decyzja. BP GLOBAL pomogło nam zebrać odpowiednie dokumenty. Ubezpieczyciel musiał zmienić zdanie. Teraz już wiemy, że pracują tam doświadczeni prawnicy, bez nich na pewno by się nie udało.
Anna i Rafał Sz., małżeństwo od 2 lat, Kąty Wrocławskie

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek komunikacyjny i problem z firmą ubezpieczeniową

Równo rok temu miałam swój pierwszy i ,mam szczerą nadzieję, ostatni wypadek komunikacyjny. Zostałam uderzona przez inny samochód, który pędził z zawrotną szybkością. Nasze i świadków zeznania potwierdziły i udowodniły, że w żadnym stopniu wypadek nie jest moją winą tylko kierowcy czarnego Audi. Sytuacja wydawała się jasna i klarowna. Miałam nadzieję, że uzyskanie odszkodowania będzie proste ze względu na krystaliczność zdarzenia. Niestety, ta sprawa nie miała szybkiego i szczęśliwego zakończenia. Problemy stwarzała firma ubezpieczeniowa, która znacząco zaniżyła koszty mojej szkody. Nie mogłam sie z tym zgodzić. Poszukałam pomocy i znalazłam Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia. To oni doradzili mi,  jakie powinny być moje następne kroki oraz zaproponowali pomoc przy formalnościach i walce z ubezpieczycielem sprawcy. Używam słowa ,,walka" nie bez powodu. Tak to odbierałam i nadal odbieram. Wśród prawników z Biura Prawnego GLOBAL znalazłam zrozumienie i wsparcie. Eksperci z tego biura są profesjonalistami w każdym calu. Dzięki ich pomocy odzyskałam należne mi odszkodowanie w pełnej, satysfakcjonującej mnie kwocie. Uwierzyłam w sprawiedliwość oraz w to, że walka przynosi rezultaty.

 

To doświadczenie nauczyło mnie, ze jeżeli ma sie problemy warto swoje kroki skierować do ekspertów, a nie samemu walczyć. Może okazać sie, ze stracimy mnóstwo nerwów, a w pojedynkę nic nie osiągniemy. Ten wpis jest moją rekomendacją i referencjami dla Biura Prawnego GLOBAL. Anna K.