Opinie klientów

W 2009 roku miałem kolizję samochodową. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Myślałem, że wszelkie naprawy samochodu będę musiał pokryć z własnej kieszeni. Biuro Prawne GLOBAL nie tylko wywalczyło dla mnie odszkodowanie za uszkodzony samochód, ale także zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Poleciłem ich już dwóm moim znajomym. Trzeba przyznać - są profesjonalistami.
Andrzej M., lat 36, inżynier, Wrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek komunikacyjny i problem z firmą ubezpieczeniową

Równo rok temu miałam swój pierwszy i ,mam szczerą nadzieję, ostatni wypadek komunikacyjny. Zostałam uderzona przez inny samochód, który pędził z zawrotną szybkością. Nasze i świadków zeznania potwierdziły i udowodniły, że w żadnym stopniu wypadek nie jest moją winą tylko kierowcy czarnego Audi. Sytuacja wydawała się jasna i klarowna. Miałam nadzieję, że uzyskanie odszkodowania będzie proste ze względu na krystaliczność zdarzenia. Niestety, ta sprawa nie miała szybkiego i szczęśliwego zakończenia. Problemy stwarzała firma ubezpieczeniowa, która znacząco zaniżyła koszty mojej szkody. Nie mogłam sie z tym zgodzić. Poszukałam pomocy i znalazłam Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia. To oni doradzili mi,  jakie powinny być moje następne kroki oraz zaproponowali pomoc przy formalnościach i walce z ubezpieczycielem sprawcy. Używam słowa ,,walka" nie bez powodu. Tak to odbierałam i nadal odbieram. Wśród prawników z Biura Prawnego GLOBAL znalazłam zrozumienie i wsparcie. Eksperci z tego biura są profesjonalistami w każdym calu. Dzięki ich pomocy odzyskałam należne mi odszkodowanie w pełnej, satysfakcjonującej mnie kwocie. Uwierzyłam w sprawiedliwość oraz w to, że walka przynosi rezultaty.

 

To doświadczenie nauczyło mnie, ze jeżeli ma sie problemy warto swoje kroki skierować do ekspertów, a nie samemu walczyć. Może okazać sie, ze stracimy mnóstwo nerwów, a w pojedynkę nic nie osiągniemy. Ten wpis jest moją rekomendacją i referencjami dla Biura Prawnego GLOBAL. Anna K.