Opinie klientów

W 2009 roku miałem kolizję samochodową. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Myślałem, że wszelkie naprawy samochodu będę musiał pokryć z własnej kieszeni. Biuro Prawne GLOBAL nie tylko wywalczyło dla mnie odszkodowanie za uszkodzony samochód, ale także zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Poleciłem ich już dwóm moim znajomym. Trzeba przyznać - są profesjonalistami.
Andrzej M., lat 36, inżynier, Wrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek komunikacyjny i zaniżone odszkodowanie

Podobno wielu pokrzywdzonych w wypadkach komunikacyjnych bardzo długo czeka na uzyskanie odszkodowania, a i tak nie są zadowoleni z jego wysokości. Ja miałam sytuację, która była zupełnie odwrotna. Oczywiście firma ubezpieczeniowa ,,walczyła ze mną", obniżała wycenę szkody, jednak Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia pokazało mi, że nie jestem bezradna. Przede wszystkim chcieliśmy dostać szczegółowe uzasadnienie odmowy, aby wiedzieć do czego i w jaki sposób się odwołać. Kiedy dostaliśmy ten dokument, zaczęliśmy walkę o należne mi pieniądze. Na pewno nie mogę powiedzieć, że poszło nam jak z górki i wszystko działo się całkowicie po naszej myśli, gdyż byłoby to lekkie przekłamanie. Pojawiały się problemy, odmowne decyzje i odwoływanie się od nich. Kolejne odmowy i następne odwołania. Trwało to jakiś czas. Jednak Biuro Prawne GLOBAL dzielnie i wytrwale walczyło o moje pieniądze. Przekonywali mnie, że są tak samo uparci jak ubezpieczyciel sprawcy i nie dadzą za wygraną, gdyż mamy rację. I te słowa okazały się prorocze. Kolejne odwołanie okazało się tym ostatecznym i skutecznym. Firma ubezpieczeniowa przyznała mi wysokie odszkodowanie. Miałam pieniądze na naprawę auta i rehabilitację syna, który ucierpiał w wypadku. Pewnie poddałabym się, gdybym na swoje drodze nie spotkała prawników z Biura Prawnego GLOBAL. To oni dali mi nadzieję i siłę do walki. Za to im dziękuję... A Państwu życzę wiele wytrwałości i siły w walce z instytucjami. Warto dochodzić swoich praw, warto walczyć o swoje. A taka walka jest dużo prostsza kiedy po swojej stronie ma się sprzymierzeńców i ekspertów. A ekspertami są prawnicy z Biura Prawnego GLOBAL.

 

Słowem wyjaśnienia dodam tylko, że nieodpowiedzialny i nierozważny kierowca wjechał w moje auto w trakcie wieczornej ulewy. Skutek tego był taki, że wylądowałam w przydrożnym rowie. Ucierpiał w trakcie wypadku mój 15-letni syn. I to głównie dla niego walczyłam o odszkodowanie w związku z wypadkiem.