Opinie klientów

W 2009 roku miałem kolizję samochodową. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Myślałem, że wszelkie naprawy samochodu będę musiał pokryć z własnej kieszeni. Biuro Prawne GLOBAL nie tylko wywalczyło dla mnie odszkodowanie za uszkodzony samochód, ale także zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Poleciłem ich już dwóm moim znajomym. Trzeba przyznać - są profesjonalistami.
Andrzej M., lat 36, inżynier, Wrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek drogowy w drodze do rodziny

Ciepły, słoneczny dzień. Nic nie zapowiadało katastrofy, jaka miała nadejść. Jechałam spokojnie swoim pasem drogi do rodziny do domu oddalonego 250 km od miejscowości, w której mieszkam. Byłam w połowie drogi, kiedy usłyszałam straszliwy huk i coś wstrząsnęło moim autem. Uderzyłam głową o kierownicę. Obudziłam się w szpitalu, gdzie okazało się, że z zupełnie niezrozumiałego powodu samochód jadący za mną, wjechał we mnie z ogromną prędkością. Absurdalna sytuacja... Kierowca sam nie potrafił dokładnie określić, co się stało, czy przysnął na moment, czy oślepiło go słońce...Nie wiadomo. Jemu nic się nie stało i wyszedł z sytuacji bez szwanku. Ja niestety miałam wstrząśnienie mózgu. Wyszłam ze szpitala po paru tygodniach. Parę miesięcy po zdarzeniu koleżanka poleciła mi Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia. Powiedziała, żebym spróbowała powalczyć o wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela sprawcy. Poszłam za jej radą. Odwiedziłam ich siedzibę.

Biuro Prawne GLOBAL reprezentowało mnie w trakcie dochodzenia odszkodowania w taki sposób, aby kwota całkowicie zrekompensowała mi poniesione straty. Pomogli mi zgromadzić całą historię choroby, która okazała się niezmiernie ważna i musiała być bardzo szczegółowa. Jednym słowem, doskonale wiedzieli, co trzeba robić i szybko to robili. Nie angażowali mnie niepotrzebnie. Byłam tak naprawdę w tle ich działań, co mi bardzo odpowiadało. Odzyskałam odszkodowanie z tytułu wypadku drogowego, wyzdrowiałam, a to najlepsza rekomendacja.