Opinie klientów

Sąsiad z trzeciego piętra podczas naszej nieobecności zalał nasze mieszkanie kupione na kredyt. Niestety, nie mieliśmy żadnych oszczędności, aby je móc wyremontować, co gorsza ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wydana został taka decyzja. BP GLOBAL pomogło nam zebrać odpowiednie dokumenty. Ubezpieczyciel musiał zmienić zdanie. Teraz już wiemy, że pracują tam doświadczeni prawnicy, bez nich na pewno by się nie udało.
Anna i Rafał Sz., małżeństwo od 2 lat, Kąty Wrocławskie

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek drogowy w drodze do rodziny

Ciepły, słoneczny dzień. Nic nie zapowiadało katastrofy, jaka miała nadejść. Jechałam spokojnie swoim pasem drogi do rodziny do domu oddalonego 250 km od miejscowości, w której mieszkam. Byłam w połowie drogi, kiedy usłyszałam straszliwy huk i coś wstrząsnęło moim autem. Uderzyłam głową o kierownicę. Obudziłam się w szpitalu, gdzie okazało się, że z zupełnie niezrozumiałego powodu samochód jadący za mną, wjechał we mnie z ogromną prędkością. Absurdalna sytuacja... Kierowca sam nie potrafił dokładnie określić, co się stało, czy przysnął na moment, czy oślepiło go słońce...Nie wiadomo. Jemu nic się nie stało i wyszedł z sytuacji bez szwanku. Ja niestety miałam wstrząśnienie mózgu. Wyszłam ze szpitala po paru tygodniach. Parę miesięcy po zdarzeniu koleżanka poleciła mi Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia. Powiedziała, żebym spróbowała powalczyć o wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela sprawcy. Poszłam za jej radą. Odwiedziłam ich siedzibę.

Biuro Prawne GLOBAL reprezentowało mnie w trakcie dochodzenia odszkodowania w taki sposób, aby kwota całkowicie zrekompensowała mi poniesione straty. Pomogli mi zgromadzić całą historię choroby, która okazała się niezmiernie ważna i musiała być bardzo szczegółowa. Jednym słowem, doskonale wiedzieli, co trzeba robić i szybko to robili. Nie angażowali mnie niepotrzebnie. Byłam tak naprawdę w tle ich działań, co mi bardzo odpowiadało. Odzyskałam odszkodowanie z tytułu wypadku drogowego, wyzdrowiałam, a to najlepsza rekomendacja.