Opinie klientów

Od 10 lat opłacałam dodatkowe ubezpieczenie. Kiedy złamałam nogę ubezpieczyciel wypłacił mi tylko 3.000 zł. Wypłacone odszkodowanie wydawało mi się nieadekwatne do sumy ubezpieczenia wskazanej w polisie. Miałam rację. Dzięki pomocy Biura Prawnego GLOBAL otrzymałam dodatkowo 12.000 zł. Jestem im bardzo wdzięczna.
Joanna W., lat 46, nauczyciel, Inowrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek drogowy w drodze do pracy

Kilka lat bezkolizyjnej jazdy, dostosowywanie prędkości zawsze do obowiązujących przepisów i warunków pogodowych - słowem: zawsze czułam się na drodze bezpieczna i chciałam, żeby inni jadąc ze mną też tak się czuli. Niektórzy wręcz narzekali, że jeżdżę zbyt zachowawczo, ale najważniejsze, że ja czułam się bezpiecznie i pewnie. Niestety to, że my jeździmy poprawnie, nie oznacza, że inni użytkownicy dróg nie stwarzają zagrożenia. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Jadąc do pracy, miałam wypadek drogowy. Zderzyłam się ze starszym Panem kierującym kilkunastoletnim Oplem. Nie chcę osądzać, czy starszy Pan zapomniał okularów, był rozkojarzony, czy po prostu nie powinien już wsiadać za kierownicę. Najważniejsze jest to, że miałam skasowane auto, które musiałam oddać do mechanika i zapłacić kilka tysięcy za naprawę.

 

Walczyłam o swoje odszkodowanie, jednak ubezpieczalnie mają wprawę nawet z takimi odważnymi i zdesperowanymi kobietami jak ja. Zasłaniali się tysiącem dokumentów, które niezwłocznie i obowiązkowo muszę przynieść, pokazać... No cóż, nie wiedziałam, czy mają takie prawo, czy tylko zwodzą mnie. Postanowiłam poszukać pomocy. Niestety w rodzinie i wśród znajomych nie mam prawników, więc musiałam poszukać pomocy u jakiejś profesjonalnej firmy. Współlokatorka poleciła mi Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia. Postanowiłam ich odwiedzić, aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji prawnej, którą oferują swoim potencjalnym klientom. Szybko mnie do siebie przekonali i oddałam swoją sprawę w ich ręce z pełnym zaufaniem. Równie szybko wywalczyli należne mi odszkodowanie i dopiero wtedy wzięli swoje wynagrodzenie. Teraz ja mogę polecać to biuro innym poszkodowanym. Myślę, a w sumie to wiem, że warto im zaufać bo mają wprawę w ,,walce" z ubezpieczalniami. Wszystkie pozytywne opinie, które można znaleźć w internecie na ich temat, to szczera prawda. A teraz również i ja dołączam do grona ich zadowolonych klientów. Pomimo miłej, fachowej obsługi mam jednak nadzieję, że następnej okazji do spotkania nie będzie.