Opinie klientów

W 2009 roku miałem kolizję samochodową. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Myślałem, że wszelkie naprawy samochodu będę musiał pokryć z własnej kieszeni. Biuro Prawne GLOBAL nie tylko wywalczyło dla mnie odszkodowanie za uszkodzony samochód, ale także zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Poleciłem ich już dwóm moim znajomym. Trzeba przyznać - są profesjonalistami.
Andrzej M., lat 36, inżynier, Wrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek samochodowy z czarnym BMW

Jechałem z dziewczyną na romantyczny weekend do Zakopanego. Odległość z Krakowa do Zakopanego nie jest duża, droga nawet przyjemna. Wyjechaliśmy rano, żeby uniknąć korków - nie przewidywałem żadnych problemów. Zapowiadało się naprawdę sympatycznie! Był to nasz pierwszy wspólny wyjazd. Nagle z podporządkowanej drogi wyjechał wprost na nas rozpędzony samochód. Czarne BMW z przyciemnianymi szybami, a za kierownicą jakiś młody chłopak. O ironio losu, on również jechał z dziewczyną i tak się ,,zagadali", że nie zauważył, że ich droga się kończy i zaraz wyjedzie z podporządkowanej na główną. Doszło do tego, co nieuniknione, czyli wypadku drogowego. Kilka dni po zdarzeniu postanowiłem poszukać kogoś, kto mógłby mi sprawnie i tanio pomóc w dochodzeniu odszkodowania. Znalazłem Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia i kilka innych konkurencyjnych firm. Odwiedziłem wszystkie i porównałem skrupulatnie to, co mi proponowali. Zdecydowałem się na biuro z Wrocławia, gdyż jest to moja rodzinna miejscowość, a w Krakowie jedynie studiuję. Specjaliści z Biura Prawnego GLOBAL bardzo mi pomogli. Ich wiedza i doświadczenie przyczyniły się do ekspresowego odzyskania należnego mi odszkodowania. Kwota mnie usatysfakcjonowała, także z przyjemnością wypłaciłem im należne wynagrodzenie

 

 

 

Suma summarum z dziewczyną wyjechaliśmy jednak w te góry kilka tygodni później. I powiem Wam, że tym razem bez przygód dojechaliśmy bezpiecznie na miejsce. A wyjazd udał się rewelacyjnie. Cieszę się jedynie z tego, że nie poprosiłem pierwszego lepszego biura o pomoc tylko zrobiłem dokładne rozeznanie na tym rynku. Dzięki temu byłem przekonany, że uda mi się uzyskać to odszkodowanie. Warto poświęcić trochę czasu na poszukiwania, aby potem bez stresu oddać nasze sprawy w ręce profesjonalistów.