Opinie klientów

Od 10 lat opłacałam dodatkowe ubezpieczenie. Kiedy złamałam nogę ubezpieczyciel wypłacił mi tylko 3.000 zł. Wypłacone odszkodowanie wydawało mi się nieadekwatne do sumy ubezpieczenia wskazanej w polisie. Miałam rację. Dzięki pomocy Biura Prawnego GLOBAL otrzymałam dodatkowo 12.000 zł. Jestem im bardzo wdzięczna.
Joanna W., lat 46, nauczyciel, Inowrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek komunikacyjny w drodze do chorej babci

Gdyby nie pomoc Biura Prawnego GLOBAL z Wrocławia to do dzisiaj nie zobaczyłabym ani złotówki za to wszystko co przeżyłam, a kosztowało mnie to sporo.

Miałam bardzo poważny wypadek komunikacyjny, nie ze swojej winy. Tego dnia jechałam do babci, bo była chora. Mama nie mogła jej odwiedzić, bo miała nawał pracy, koniec miesiąca dla księgowej to urwanie głowy. Wysłała mnie. Nie mogłam odmówić, nawet nie chciałam. W ciągu 20 minut byłam gotowa do wyjazdu. Zawsze lubiłam jeździć. Prawo jazdy zdałam za pierwszym razem, chyba miałam to we krwi. Choć wyjazd zupełnie nie był planowany to i tak się cieszyłam. Ale moja radość nie trwała długo. Zaledwie 5km od domu mamy uległam wypadkowi. Wjechał we mnie tir. Z wypadku niestety nie pamiętam nic. A dlaczego? Tir uderzył we mnie, jak wjeżdżał na autostradę. Ja straciłam całkowicie panowanie nad autem, pewnie już nie byłam przytomna, bo tego już nie pamiętam. Mój samochód uderzył z ogromną siłą w barierkę z lewej strony, po czym odbił się i ponownie uderzył w niego ten sam tir. Koniec końcem auto wylądowało na dachu. Ja trafiłam do szpitala. Przeleżałam tak 8 miesięcy. Przeszłam dwie operacje. Usunięto mi jedną nerkę i śledzionę. Miałam liczne złamania kończyn dolnych i górnych, stłuczenia głowy. Do dzisiaj muszę chodzić na rehabilitację, ręce są w porządku, ale jedna noga nie. Nie jeżdżę już samochodem. Po pierwsze - nie mogę, po drugie ? mam lęki nawet jak siedzę z tyłu na miejscu pasażera. Samochód poszedł do kasacji. Nie było co ratować. Cud, że mnie uratowali. Przez pierwsze dwa miesiące nie byłam świadoma, ale jak tylko doszłam do siebie od razu zadzwoniłam do Biura Prawnego GLOBAL. Gdyby nie oni, nie wiem co bym zrobiła. Przede wszystkim pomogli mi wywalczyć wysokie odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, w której był ubezpieczony sprawca. Kosztów rehabilitacji też nie pokrywam sama, właśnie dzięki nim. To profesjonaliści tej dziedzinie. Należy im się medal za to, co zrobili. Z całą pewnością polecam tę firmę każdemu poszkodowanemu.