Opinie klientów

W 2009 roku miałem kolizję samochodową. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Myślałem, że wszelkie naprawy samochodu będę musiał pokryć z własnej kieszeni. Biuro Prawne GLOBAL nie tylko wywalczyło dla mnie odszkodowanie za uszkodzony samochód, ale także zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Poleciłem ich już dwóm moim znajomym. Trzeba przyznać - są profesjonalistami.
Andrzej M., lat 36, inżynier, Wrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAOdszkodowanie od pracodawcy

Miałam super pracę. Ponad 3 lata pracowałam w biurze architektonicznym, które mieści się we Wrocławiu. Nie miałam powodów do narzekań i miałam nadzieję, że nikt nie narzeka też na mnie. Niestety bez zapowiedzi dostałam wypowiedzenie. Byłam w szoku. Starałam się wyjaśnić u pracodawcy co zaszło, skąd taka decyzja, czy możemy o tym porozmawiać i coś naprawić. Nie chciał ze mną rozmawiać, twierdząc, że mój czas w tej firmie dobiegł końca. Byłam załamana, ale postanowiłam trzymać fason do końca. Niestety w przeciwieństwie do mojego pracodawcy. Minął okres wypowiedzenia, odeszłam z pracy, ale nadal nie miałam świadectwa pracy. Miałam w planach zapisać się do urzędu pracy i zarejestrować jako bezrobotna, gdyż moja sytuacja finansowa była bardzo zła. Jednak bez tego dokumentu było to niemożliwe. Bardzo mnie to bolało i uważałam, że zostałam potraktowana niesprawiedliwie.

Przeczytałam w Internecie, że mogę walczyć o swoje prawa i odszkodowanie od pracodawcy, za to że nie wydał mi na czas tych dokumentów.  Dowiedziałam się, że skoro z jego winy i niedopatrzenia zostały mi odebrane środki do życia (nie mogłam brać zasiłku) to jest mi winien odszkodowanie.

Wybrałam się na osobistą konsultację do Biura Prawnego GLOBAL z Wrocławia. Bardzo miło mnie przyjęli, wysłuchali i wyjaśnili jak może wyglądać nasza dalsza współpraca. Zaufałam im i nie żałuję! Dziś już mam nową prace i moja sytuacja wróciła do normy. Jednak wtedy dzięki Firmie GLOBAL dostałam niezbędne mi do życia środki finansowe. Dziękuję Wam za zaangażowanie i pomoc! Polecam wszystkim tę firmę!