Opinie klientów

Sąsiad z trzeciego piętra podczas naszej nieobecności zalał nasze mieszkanie kupione na kredyt. Niestety, nie mieliśmy żadnych oszczędności, aby je móc wyremontować, co gorsza ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wydana został taka decyzja. BP GLOBAL pomogło nam zebrać odpowiednie dokumenty. Ubezpieczyciel musiał zmienić zdanie. Teraz już wiemy, że pracują tam doświadczeni prawnicy, bez nich na pewno by się nie udało.
Anna i Rafał Sz., małżeństwo od 2 lat, Kąty Wrocławskie

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAOdszkodowanie od pracodawcy

Miałam super pracę. Ponad 3 lata pracowałam w biurze architektonicznym, które mieści się we Wrocławiu. Nie miałam powodów do narzekań i miałam nadzieję, że nikt nie narzeka też na mnie. Niestety bez zapowiedzi dostałam wypowiedzenie. Byłam w szoku. Starałam się wyjaśnić u pracodawcy co zaszło, skąd taka decyzja, czy możemy o tym porozmawiać i coś naprawić. Nie chciał ze mną rozmawiać, twierdząc, że mój czas w tej firmie dobiegł końca. Byłam załamana, ale postanowiłam trzymać fason do końca. Niestety w przeciwieństwie do mojego pracodawcy. Minął okres wypowiedzenia, odeszłam z pracy, ale nadal nie miałam świadectwa pracy. Miałam w planach zapisać się do urzędu pracy i zarejestrować jako bezrobotna, gdyż moja sytuacja finansowa była bardzo zła. Jednak bez tego dokumentu było to niemożliwe. Bardzo mnie to bolało i uważałam, że zostałam potraktowana niesprawiedliwie.

Przeczytałam w Internecie, że mogę walczyć o swoje prawa i odszkodowanie od pracodawcy, za to że nie wydał mi na czas tych dokumentów.  Dowiedziałam się, że skoro z jego winy i niedopatrzenia zostały mi odebrane środki do życia (nie mogłam brać zasiłku) to jest mi winien odszkodowanie.

Wybrałam się na osobistą konsultację do Biura Prawnego GLOBAL z Wrocławia. Bardzo miło mnie przyjęli, wysłuchali i wyjaśnili jak może wyglądać nasza dalsza współpraca. Zaufałam im i nie żałuję! Dziś już mam nową prace i moja sytuacja wróciła do normy. Jednak wtedy dzięki Firmie GLOBAL dostałam niezbędne mi do życia środki finansowe. Dziękuję Wam za zaangażowanie i pomoc! Polecam wszystkim tę firmę!