Opinie klientów

Sąsiad z trzeciego piętra podczas naszej nieobecności zalał nasze mieszkanie kupione na kredyt. Niestety, nie mieliśmy żadnych oszczędności, aby je móc wyremontować, co gorsza ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wydana został taka decyzja. BP GLOBAL pomogło nam zebrać odpowiednie dokumenty. Ubezpieczyciel musiał zmienić zdanie. Teraz już wiemy, że pracują tam doświadczeni prawnicy, bez nich na pewno by się nie udało.
Anna i Rafał Sz., małżeństwo od 2 lat, Kąty Wrocławskie

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAUszkodzone koła

Wracałem popołudniu z pracy. Jechałem powoli, bo pogoda nie była najlepsza. Ciemno, ślisko i do tego mgła. Nagle metr przed sobą zobaczyłem ogromną dziurę w asfalcie, której nie dałem rady ominąć gdyż z drugiej strony jechały inne auta. Jak nie trudno zgadnąć efektem tego ,,spotkania" była powyginana i porysowana felga i przebita opona. Postanowiłem, że zadzwonię na policję. Oczywiście zaznaczyłem, że stoję na środku drogi, jest mgła i stwarzam zagrożenie na drodze. Przyjechali po 25 minutach. Poprosiłem, żeby spisali dokumentację. Podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie. Były protokoły, zdjęcia, zeznania itd. Dowiedziałem się także, że muszę skontaktować się z zarządcą drogi. Oszczędzę Wam szczegółów ile zajęło mi dochodzenie, kto jest odpowiedzialny za dany kawałek asfaltu i kto jest ubezpieczycielem. Ale udało się i to najważniejsze. Każdemu, kto znalazł się w takiej sytuacji proponuję nie poddawać się i dzwonić do skutku.

Niestety pomimo uzyskania tej informacji nie dostawałem odszkodowania przez długie miesiące. Wtedy przypomniałem sobie o firmie, którą polecali w mojej pracy - Biuro Prawnicze GLOBAL z Wrocławia. To dzięki nim bardzo szybko i sprawnie odzyskałem moje pieniądze. Naprawdę mi pomogli w chwili, kiedy zwątpiłem w sens i celowość tej walki. Z czystym sercem mogę polecić Biuro Prawne GLOBAL jako rzetelną i kompetentną firmę.  Jeżeli ktoś nie jest do końca zdecydowany, to z tego co wiem, można ich odwiedzić i iść na bezpłatną konsultację, która wiele wyjaśnia i pomaga podjąć decyzję.