Opinie klientów

Od 10 lat opłacałam dodatkowe ubezpieczenie. Kiedy złamałam nogę ubezpieczyciel wypłacił mi tylko 3.000 zł. Wypłacone odszkodowanie wydawało mi się nieadekwatne do sumy ubezpieczenia wskazanej w polisie. Miałam rację. Dzięki pomocy Biura Prawnego GLOBAL otrzymałam dodatkowo 12.000 zł. Jestem im bardzo wdzięczna.
Joanna W., lat 46, nauczyciel, Inowrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAUszkodzone koła

Wracałem popołudniu z pracy. Jechałem powoli, bo pogoda nie była najlepsza. Ciemno, ślisko i do tego mgła. Nagle metr przed sobą zobaczyłem ogromną dziurę w asfalcie, której nie dałem rady ominąć gdyż z drugiej strony jechały inne auta. Jak nie trudno zgadnąć efektem tego ,,spotkania" była powyginana i porysowana felga i przebita opona. Postanowiłem, że zadzwonię na policję. Oczywiście zaznaczyłem, że stoję na środku drogi, jest mgła i stwarzam zagrożenie na drodze. Przyjechali po 25 minutach. Poprosiłem, żeby spisali dokumentację. Podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie. Były protokoły, zdjęcia, zeznania itd. Dowiedziałem się także, że muszę skontaktować się z zarządcą drogi. Oszczędzę Wam szczegółów ile zajęło mi dochodzenie, kto jest odpowiedzialny za dany kawałek asfaltu i kto jest ubezpieczycielem. Ale udało się i to najważniejsze. Każdemu, kto znalazł się w takiej sytuacji proponuję nie poddawać się i dzwonić do skutku.

Niestety pomimo uzyskania tej informacji nie dostawałem odszkodowania przez długie miesiące. Wtedy przypomniałem sobie o firmie, którą polecali w mojej pracy - Biuro Prawnicze GLOBAL z Wrocławia. To dzięki nim bardzo szybko i sprawnie odzyskałem moje pieniądze. Naprawdę mi pomogli w chwili, kiedy zwątpiłem w sens i celowość tej walki. Z czystym sercem mogę polecić Biuro Prawne GLOBAL jako rzetelną i kompetentną firmę.  Jeżeli ktoś nie jest do końca zdecydowany, to z tego co wiem, można ich odwiedzić i iść na bezpłatną konsultację, która wiele wyjaśnia i pomaga podjąć decyzję.