Opinie klientów

Sąsiad z trzeciego piętra podczas naszej nieobecności zalał nasze mieszkanie kupione na kredyt. Niestety, nie mieliśmy żadnych oszczędności, aby je móc wyremontować, co gorsza ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wydana został taka decyzja. BP GLOBAL pomogło nam zebrać odpowiednie dokumenty. Ubezpieczyciel musiał zmienić zdanie. Teraz już wiemy, że pracują tam doświadczeni prawnicy, bez nich na pewno by się nie udało.
Anna i Rafał Sz., małżeństwo od 2 lat, Kąty Wrocławskie

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAObcokrajowiec i wypożyczone auto

Rzecz działa się w województwie mazowieckim, a konkretnie w Warszawie. Jechałem rano do pracy. Była godzina 7.30. Z bocznej uliczki wyjechał na mnie srebrny opel. Wgniecione drzwi, stłuczona lampa, porysowany lakier - ogólnie bardzo nieciekawie to wyglądało. Na szczęście nic mi się nie stało. Winowajca też był cały i zdrowy.  Z obcokrajowcem (jak się okazało po chwili kierowca był Włochem) porozumiałem się po angielsku, prosząc go o wyjaśnienia skąd ma auto, dlaczego we mnie wjechał itd. Okazało się, że auto jest z wypożyczalni samochodów, a on mnie nie zauważył, bo go oślepiło światło i stąd ta kolizja. Spisaliśmy oświadczenie, w których przyznał się do swojej winy. Myślałem, że sprawa szybko sie wyjaśni i dostanę należne mi odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego. Wprawdzie Pan z ubezpieczalni przyjechał i spisał raporty, protokoły, zrobił zdjęcia, jednak przez pół roku nie dostałem pieniędzy. Auto oddałem do mechanika i lakiernika, za co zapłaciłem swoimi prywatnymi pieniędzmi. Cierpliwość jednak mi się skończyła, gdy po kolejnym telefonie do ubezpieczalni zostałem nieuprzejmie ,,zbyty". Kuzyn, którego poprosiłem o radę, dał mi wizytówkę Biura Prawnego GLOBAL z Wrocławia. Super sprawa! Dzięki ich energii, entuzjazmowi, ogromnej wiedzy i zaparciu odzyskałem pieniądze! Całkiem niezła kwota. Polecam wszystkim tę firmę. Wiem, że GLOBAL zajmuje się też innymi rodzajami odszkodowań. Ja korzystałem tylko w zakresie odszodowań komunikacyjnych.

Doradzam wszystkim walczyć o swoje, wynajmijcie prawnika i domagajcie się tego co nam się należy. Moja sprawa była trochę bardziej skomplikowana, bo winowajcą był obcokrajowiec, a auto było wynajęte z wypożyczalni, ale udało się i to jest najważniejsze. Życzę dużo sukcesów w walce z ubezpieczycielami.