Opinie klientów

Od 10 lat opłacałam dodatkowe ubezpieczenie. Kiedy złamałam nogę ubezpieczyciel wypłacił mi tylko 3.000 zł. Wypłacone odszkodowanie wydawało mi się nieadekwatne do sumy ubezpieczenia wskazanej w polisie. Miałam rację. Dzięki pomocy Biura Prawnego GLOBAL otrzymałam dodatkowo 12.000 zł. Jestem im bardzo wdzięczna.
Joanna W., lat 46, nauczyciel, Inowrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek samochodowy

Z usług Biura Prawnego GLOBAL z Wrocławia skorzystałem, bo zmusiła mnie do tego sytuacja życiowa, w której się znalazłem. Otóż dwa lata temu miałem wypadek drogowy. Jechałem wówczas z moją rodziną na weekend do teściów mieszkających w Wieluniu. Warunki atmosferyczne nie sprzyjały. Było ślisko i deszczowo. W pewnym momencie kobieta jadąca za nami, po tym jak nie dostosowała prędkości do panujących warunków uderzyła w nas z całą prędkością, czyli ponad 80 km. Po uderzeniu straciłem panowanie nad kierownicą, auto zaczęło się obracać, nie potrafiłem zapobiec temu. Prawą stroną uderzyliśmy w przydrożne drzewo. Na skutek wypadku ucierpiała żona i córka. Ja miałem więcej szczęścia, praktycznie nie doznałem żadnych obrażeń.

Żona przeszła skomplikowaną operację, natomiast córka miała poważne złamanie obu kończyn dolnych, w efekcie czego długi czas spędziła w gipsie, a do dzisiaj jest rehabilitowana. W szpitalu na zmianę odwiedzałem żonę i córkę. Po wyjściu ze szpitala stwierdzono u córki stres pourazowy, więc zaczęliśmy korzystać z usług psychologa.

W między czasie zacząłem gromadzić dokumentację niezbędną do dochodzenia odszkodowania z OC sprawcy. Niestety ubezpieczyciel mimo moich ogromnych starań wypłacił nam śmieszną kwotę. Od szwagierki dostałem numer do prawnika z Biura Prawnego GLOBAL. Sprawa została skierowana do sądu. Muszę przyznać, iż postępowanie sądowe zostało poprowadzone szybko i sprawnie. Otrzymaliśmy należne nam odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego. Dodatkowo na mocy wyroku wypłacone zostało zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu. Dzięki tym pieniądzom możemy ze spokojem rehabilitować córkę i nie martwić się, że braknie nam do pierwszego. Żałuję tylko, że od początku nie korzystałem z usług Biura Prawnego GLOBAL, może kosztowałoby mnie to mniej nerwów i nieprzespanych nocy. Z czystym sumieniem mogę polecić ich wszystkim tym, którzy to czytają, ponieważ wiem, że ich prawnicy to profesjonaliści, którzy zrobią wszystko co w ich mocy, żeby pomóc.