Opinie klientów

Sąsiad z trzeciego piętra podczas naszej nieobecności zalał nasze mieszkanie kupione na kredyt. Niestety, nie mieliśmy żadnych oszczędności, aby je móc wyremontować, co gorsza ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wydana został taka decyzja. BP GLOBAL pomogło nam zebrać odpowiednie dokumenty. Ubezpieczyciel musiał zmienić zdanie. Teraz już wiemy, że pracują tam doświadczeni prawnicy, bez nich na pewno by się nie udało.
Anna i Rafał Sz., małżeństwo od 2 lat, Kąty Wrocławskie

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek samochodowy

Z usług Biura Prawnego GLOBAL z Wrocławia skorzystałem, bo zmusiła mnie do tego sytuacja życiowa, w której się znalazłem. Otóż dwa lata temu miałem wypadek drogowy. Jechałem wówczas z moją rodziną na weekend do teściów mieszkających w Wieluniu. Warunki atmosferyczne nie sprzyjały. Było ślisko i deszczowo. W pewnym momencie kobieta jadąca za nami, po tym jak nie dostosowała prędkości do panujących warunków uderzyła w nas z całą prędkością, czyli ponad 80 km. Po uderzeniu straciłem panowanie nad kierownicą, auto zaczęło się obracać, nie potrafiłem zapobiec temu. Prawą stroną uderzyliśmy w przydrożne drzewo. Na skutek wypadku ucierpiała żona i córka. Ja miałem więcej szczęścia, praktycznie nie doznałem żadnych obrażeń.

Żona przeszła skomplikowaną operację, natomiast córka miała poważne złamanie obu kończyn dolnych, w efekcie czego długi czas spędziła w gipsie, a do dzisiaj jest rehabilitowana. W szpitalu na zmianę odwiedzałem żonę i córkę. Po wyjściu ze szpitala stwierdzono u córki stres pourazowy, więc zaczęliśmy korzystać z usług psychologa.

W między czasie zacząłem gromadzić dokumentację niezbędną do dochodzenia odszkodowania z OC sprawcy. Niestety ubezpieczyciel mimo moich ogromnych starań wypłacił nam śmieszną kwotę. Od szwagierki dostałem numer do prawnika z Biura Prawnego GLOBAL. Sprawa została skierowana do sądu. Muszę przyznać, iż postępowanie sądowe zostało poprowadzone szybko i sprawnie. Otrzymaliśmy należne nam odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego. Dodatkowo na mocy wyroku wypłacone zostało zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu. Dzięki tym pieniądzom możemy ze spokojem rehabilitować córkę i nie martwić się, że braknie nam do pierwszego. Żałuję tylko, że od początku nie korzystałem z usług Biura Prawnego GLOBAL, może kosztowałoby mnie to mniej nerwów i nieprzespanych nocy. Z czystym sumieniem mogę polecić ich wszystkim tym, którzy to czytają, ponieważ wiem, że ich prawnicy to profesjonaliści, którzy zrobią wszystko co w ich mocy, żeby pomóc.