Opinie klientów

W 2009 roku miałem kolizję samochodową. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Myślałem, że wszelkie naprawy samochodu będę musiał pokryć z własnej kieszeni. Biuro Prawne GLOBAL nie tylko wywalczyło dla mnie odszkodowanie za uszkodzony samochód, ale także zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Poleciłem ich już dwóm moim znajomym. Trzeba przyznać - są profesjonalistami.
Andrzej M., lat 36, inżynier, Wrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIANieudana operacja plastyczna

Parę miesięcy temu postanowiłam skorzystać z usług chirurga plastycznego, który miał mnie ,,upiększyć". Kiedy zebrałam (kosztem wielu wyrzeczeń) odpowiednią kwotę i przekonałam rodzinę do mojego pomysłu, zaczęłam poszukiwania odpowiedniego lekarza. Chciałam mieć biust większy o dwa rozmiary. Moje chęci niestety przysłoniły mi realne ocenianie świata. Nie sprawdziłam czy lekarz ma odpowiednie certyfikaty, nie sprawdziłam opinii o nim, zaufałam mu... Jak się później okazało był to największy błąd, jaki mogłam popełnić! Lekarz mnie nie upiększył, a wręcz przeciwnie. Zostałam oszpecona, a moje piersi chyba nigdy nie wrócą już do normalnego stanu. Załamało mnie to, poddałam się... Nie chciałam kolejnych wizyt u innych specjalistów, nie chciałam domagać się swoich roszczeń w sądzie, nie chciałam odszkodowania. Chciałam zapomnieć i nie myśleć o mojej krzywdzie. Na szczęście znalazł się ktoś, kto się nie poddał - mój mąż. To on znalazł w Internecie Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia. Poszliśmy na konsultacje, porozmawialiśmy z ludźmi, którzy udowodnili mi, że mam po co walczyć o swoje, że to ewidentny błąd lekarza. Odetchnęłam z ulgą! Uwierzyłam w to, że lekarz zapłaci za krzywdy, jakie mi wyrządził. Uwierzyłam, że dzięki pieniądzom z odszkodowania moje piersi wrócą jeszcze do pożądanego stanu.

Polecam Biuro Prawne GLOBAL to specjaliści na najwyższym poziomie. Oprócz wiedzy mają to, czego niektórym brakuje - empatię.  Myślę, że profesjonalizm połączony z empatią to największa rekomendacja tego biura.