Opinie klientów

Od 10 lat opłacałam dodatkowe ubezpieczenie. Kiedy złamałam nogę ubezpieczyciel wypłacił mi tylko 3.000 zł. Wypłacone odszkodowanie wydawało mi się nieadekwatne do sumy ubezpieczenia wskazanej w polisie. Miałam rację. Dzięki pomocy Biura Prawnego GLOBAL otrzymałam dodatkowo 12.000 zł. Jestem im bardzo wdzięczna.
Joanna W., lat 46, nauczyciel, Inowrocław

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIANieudana operacja plastyczna

Parę miesięcy temu postanowiłam skorzystać z usług chirurga plastycznego, który miał mnie ,,upiększyć". Kiedy zebrałam (kosztem wielu wyrzeczeń) odpowiednią kwotę i przekonałam rodzinę do mojego pomysłu, zaczęłam poszukiwania odpowiedniego lekarza. Chciałam mieć biust większy o dwa rozmiary. Moje chęci niestety przysłoniły mi realne ocenianie świata. Nie sprawdziłam czy lekarz ma odpowiednie certyfikaty, nie sprawdziłam opinii o nim, zaufałam mu... Jak się później okazało był to największy błąd, jaki mogłam popełnić! Lekarz mnie nie upiększył, a wręcz przeciwnie. Zostałam oszpecona, a moje piersi chyba nigdy nie wrócą już do normalnego stanu. Załamało mnie to, poddałam się... Nie chciałam kolejnych wizyt u innych specjalistów, nie chciałam domagać się swoich roszczeń w sądzie, nie chciałam odszkodowania. Chciałam zapomnieć i nie myśleć o mojej krzywdzie. Na szczęście znalazł się ktoś, kto się nie poddał - mój mąż. To on znalazł w Internecie Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia. Poszliśmy na konsultacje, porozmawialiśmy z ludźmi, którzy udowodnili mi, że mam po co walczyć o swoje, że to ewidentny błąd lekarza. Odetchnęłam z ulgą! Uwierzyłam w to, że lekarz zapłaci za krzywdy, jakie mi wyrządził. Uwierzyłam, że dzięki pieniądzom z odszkodowania moje piersi wrócą jeszcze do pożądanego stanu.

Polecam Biuro Prawne GLOBAL to specjaliści na najwyższym poziomie. Oprócz wiedzy mają to, czego niektórym brakuje - empatię.  Myślę, że profesjonalizm połączony z empatią to największa rekomendacja tego biura.