Opinie klientów

Sąsiad z trzeciego piętra podczas naszej nieobecności zalał nasze mieszkanie kupione na kredyt. Niestety, nie mieliśmy żadnych oszczędności, aby je móc wyremontować, co gorsza ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego wydana został taka decyzja. BP GLOBAL pomogło nam zebrać odpowiednie dokumenty. Ubezpieczyciel musiał zmienić zdanie. Teraz już wiemy, że pracują tam doświadczeni prawnicy, bez nich na pewno by się nie udało.
Anna i Rafał Sz., małżeństwo od 2 lat, Kąty Wrocławskie

NIESZCZĘŚLIWE ZDARZENIE

NASZE DZIAŁANIA

WYPŁATA ODSZKODOWANIAWypadek komunikacyjny i zaniżone odszkodowanie

Podobno wielu pokrzywdzonych w wypadkach komunikacyjnych bardzo długo czeka na uzyskanie odszkodowania, a i tak nie są zadowoleni z jego wysokości. Ja miałam sytuację, która była zupełnie odwrotna. Oczywiście firma ubezpieczeniowa ,,walczyła ze mną", obniżała wycenę szkody, jednak Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia pokazało mi, że nie jestem bezradna. Przede wszystkim chcieliśmy dostać szczegółowe uzasadnienie odmowy, aby wiedzieć do czego i w jaki sposób się odwołać. Kiedy dostaliśmy ten dokument, zaczęliśmy walkę o należne mi pieniądze. Na pewno nie mogę powiedzieć, że poszło nam jak z górki i wszystko działo się całkowicie po naszej myśli, gdyż byłoby to lekkie przekłamanie. Pojawiały się problemy, odmowne decyzje i odwoływanie się od nich. Kolejne odmowy i następne odwołania. Trwało to jakiś czas. Jednak Biuro Prawne GLOBAL dzielnie i wytrwale walczyło o moje pieniądze. Przekonywali mnie, że są tak samo uparci jak ubezpieczyciel sprawcy i nie dadzą za wygraną, gdyż mamy rację. I te słowa okazały się prorocze. Kolejne odwołanie okazało się tym ostatecznym i skutecznym. Firma ubezpieczeniowa przyznała mi wysokie odszkodowanie. Miałam pieniądze na naprawę auta i rehabilitację syna, który ucierpiał w wypadku. Pewnie poddałabym się, gdybym na swoje drodze nie spotkała prawników z Biura Prawnego GLOBAL. To oni dali mi nadzieję i siłę do walki. Za to im dziękuję... A Państwu życzę wiele wytrwałości i siły w walce z instytucjami. Warto dochodzić swoich praw, warto walczyć o swoje. A taka walka jest dużo prostsza kiedy po swojej stronie ma się sprzymierzeńców i ekspertów. A ekspertami są prawnicy z Biura Prawnego GLOBAL.

 

Słowem wyjaśnienia dodam tylko, że nieodpowiedzialny i nierozważny kierowca wjechał w moje auto w trakcie wieczornej ulewy. Skutek tego był taki, że wylądowałam w przydrożnym rowie. Ucierpiał w trakcie wypadku mój 15-letni syn. I to głównie dla niego walczyłam o odszkodowanie w związku z wypadkiem.